Zaimina Vasjari zbulon fytyrën e vogëlushes, duket një mrekulli

​ Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari dy muaj më parë u bë nënë e një vajze.

GazetaExpress

Por deri më tani ajo nuk e kishte zbuluar fytyrën e Klohes së saj me një foto nga dita e parë e ardhjes në jetë. 

Pikërisht në këtë ditë të rëndësishme ku festohet për të gjitha femrat, Zai ka ndarë ën Instagramin e saj nëj foto speciale.

Shikoje botën dhe buzëqeshi sepse pa ty ajo nuk do të ishte e mundur. Gëzuar ditën e gruas.Po ndaj me ju foton e parë të ardhjes në jetë të Khloes.’ka shkruar Zaimina./Gazeta Express/ 

Të tjera

Lajmet e fundit