Kthehu lart

Zaimina Vasjari zbulon fytyrën e vogëlushes, duket një mrekulli

Zaimina Vasjari zbulon fytyrën e vogëlushes, duket një mrekulli GazetaExpress

​ Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari dy muaj më parë u bë nënë e një vajze.

Por deri më tani ajo nuk e kishte zbuluar fytyrën e Klohes së saj me një foto nga dita e parë e ardhjes në jetë. 

Pikërisht në këtë ditë të rëndësishme ku festohet për të gjitha femrat, Zai ka ndarë ën Instagramin e saj nëj foto speciale.

Shikoje botën dhe buzëqeshi sepse pa ty ajo nuk do të ishte e mundur. Gëzuar ditën e gruas.Po ndaj me ju foton e parë të ardhjes në jetë të Khloes.’ka shkruar Zaimina./Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 10:30
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera