Kthehu lart

Zaimina Vasjari dhe Seldi kanë diçka për të thënë dhe nuk ka të bëjë me muzikën

Zaimina Vasjari dhe Seldi kanë diçka për të thënë dhe nuk ka të bëjë me muzikën GazetaExpress

Zaimina dhe Seldi janë në të njëjtin mendim.

'Lumturia është make-up më i mirë'- ka shkruar në postimin e saj Zaimina.  I të njëjtit mendim është dhe këngëtari Seldi Qalliu. 

Ai gjithashtu po jeton një romancë mjaft të bukur me këngëtaren Mimoza Shkodra. 

'Po sigurisht, kjo është e vërteta' ka shkruar Seldi me një anglishte qesharake.

/Gazeta Express/ 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Qershor 2018 21:57
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera