Kthehu lart

Xhihani befason të gjithë, gjendet në Kosovë

Xhihani befason të gjithë, gjendet në Kosovë GazetaExpress

Erkan Petekkaya është një nga aktorët më të dashur për publikun turk, por edhe shqiptar. Ai u bë i njohur tek ne me rolin e "Xhihanit" në serialin "Fate të kryqëzuara".

Dje Erkan Petekkaya ka publikuar një video dhe në përshkrimin e saj ka treguar se ndodhet në Kosovë.

Erkan Petekkaya aktualisht po xhiron serialin e tij më të ri me titull "Vurgun" i cili do fillojë së shpejti në ekranin turk.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Janar 2019 11:05
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera