Kthehu lart

Xhesika Berberi "shkrin" borën! Shikoni si pozon!

Xhesika Berberi "shkrin" borën! Shikoni si pozon! GazetaExpress

Modelja seksi Xhesika Berberi po vijon aktualisht karrierën e saj në SHBA.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet e veshur me një palë rroba-banjo të zeza. Xhesika është shfaqur më seksi se kurrë, ndërkohë që krahas fotos ka shkruar: “Zemër është duke rënë borë jashtë,”-përfundon Berberi në rrjete sociale./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 20:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera