Kthehu lart

Xhensila Myrtezaj publikon “arratisjen e ëmbël”, mëngjesin e nis kështu!

Xhensila Myrtezaj publikon “arratisjen e ëmbël”, mëngjesin e nis kështu! GazetaExpress

Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike nëse është shtatzënë apo jo.

Vetë ajo vijon ta mohojë këtë lajm, ndërkohë që media të ndryshme publikojnë se në fakt ajo është në pritje të ëmbël. 

Ndërkohë mëngjesin e sotëm e shohim tejet të relaksuar duke shijuar një mëngjes mjaft të paqtë në Santorini, ku moti është shumë me ndryshe se në Tiranë. 

Mjaft në formë dhe e buzëqeshur Xhensila po e shijon pafund këtë “arratisje” të saj./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shkurt 2018 10:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera