Kthehu lart

Xhensila dhe Besi të dashuruar si ditën e parë, ja çfarë bëjnë (Foto)

Xhensila dhe Besi të dashuruar si ditën e parë, ja çfarë bëjnë (Foto) GazetaExpress

Ata janë një nga çiftet e konsoliduar të shoëbizit shqiptar dhe në pak kohë pritet të lidhen në martesë.

Megjithatë aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj shfaqen të dashuruar tamam si ditën e parë. Gjatë ditës së sotme këngëtarja ka publikuar një video në Instastories në të cilën ka ndarë një çast mjaft romantik, ndërkohë që Besi është duke e puthur./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 14:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera