Kthehu lart

Xhensila dhe Besi nuk janë vetëm në Santorini, zbuloni kush i shoqëron

Xhensila dhe Besi nuk janë vetëm në Santorini, zbuloni kush i shoqëron GazetaExpress

​Me anë të postimeve në “Instagram”, Xhensila dhe Besi njoftuan se janë “arratisur” drejt Santorinit, duke nisu kështu pushimet e para për këtë vit.

Çifti shumë i komentuar së fundmi  për një shtatzëni të mundshme të Xhensilës, ndodhen në Santorini, nga ku kanë postuar foto të mrekullueshme.

Por, ata nuk janë të vetmit shqiptarë të famshëm që po kalojnë pushimet në Santorini .

Edhe këngëtarja Gjyste Vulaj ka njoftuar sot se ndodhet po në ishullin grek dhe ka postuar nga atje foto mahnitëse.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shkurt 2018 19:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera