Kthehu lart

Vjola Spiro një fëmijë çamarok, shikoni si dukej e vogël

Vjola Spiro një fëmijë çamarok, shikoni si dukej e vogël GazetaExpress

Moderatorja sportive, Viola Spiro ka ndarë një foto të realizuar në fëmijërinë e saj. 

Ajo është një nga më të komentuarat, jo vetëm për publikimet e saj sensuale, por edhe për jetën e saj private. 

Nga të rejat e saj më të fundit u mësua se moderatorja do të largohej drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ndërkohë këtë pasdite ajo ka ndarë një foto krah femrave më të dashura në jetën e saj.

'Treshja e ëmbël' shkruan Viola në foton e saj.

/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shtator 2018 19:38
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera