Kthehu lart

Vildane Zeneli zbulon pjesë të trupit (Foto)

Vildane Zeneli zbulon pjesë të trupit (Foto) GazetaExpress

​Çdoherë na ka provokuar me fotografi. Por, kësaj here, bukuroshja Vildane Zeneli ka vendosur që të zbuloj më shumë nga trupi i saj.

Ajo ka postuar disa fotografi në Instagram ku shihet se kishte veshur një bluzë të tejdukshme dhe gjoksi i saj dukej fare qartë.

Madje, ajo postoi edhe një tjetër foto,ku shihen vetëm të pasmet e saj tejet seksi. E fjalët janë të tepërta përball këtyre fotove.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Mars 2015 20:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera