Kthehu lart

Vëllai i Kate Middleton qenka një super-mashkull dhe femrat tani po e marrin vesh këtë

Vëllai i Kate Middleton qenka një super-mashkull dhe femrat tani po e marrin vesh këtë GazetaExpress

Kate Midletton ka një vëlla që po 'çmend' femrat.

Ndoshta nuk e dinit më parë por vëllai i vogël i Kate Middleton, James, është shumë-seksi dhe këtë na e vërtetoi pasi bëri publik profilin e tij në Instagram.

Pasi i hodhëm një sy të përgjithshëm, dolëm në konkluzionin se profili i tij është i mbushur me foto të lezetshme me qenushin, momente të kapura gjatë aventurave dhe shumë, po shumë imazhe ku tregon trupin. 

Sytë me ngjyrë, flokët e shkatërruar dhe mjekra, me siguri janë vetëm disa nga detajet që do t’i marrin mendjen femrave. 

Ndryshe nga motrat e tij, ai duket se pëlqen aventurat dhe po e shijon jetën në maksimum, si dhe është shumë i dashuruar pas qenve.

Ndërsa motra Pippa shfaqet në një foto krah të vëllait, Kate nuk duket asgjëkundi. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 17:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera