Kthehu lart

'Veç ta arrij atë ditë', pyetja e Anës emocionon Ardit Gjebrean

'Veç ta arrij atë ditë', pyetja e Anës emocionon Ardit Gjebrean GazetaExpress

Moderatori shumë i dashur për publikun, Ardit Gjebrea ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me vajzën e tij, Ana, momentet e ëmbla me të cilën i ndan shpesh me ndjekësit në rrjete sociale.

Mbrëmjen e sotme babë e bijë ishin duke parë "Lufta e nuseve" në TV Klan dhe Ana i ka bërë Gjebreas një pyetje që e ka emocionuar.

"Babi, ti do më shoqërosh mua kur të martohem?", e ka pyetur Ana të atin.

"Mendova: Veç ta mbërrij atë ditë", shkruan Gjebrea i emocionuar.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 10:03
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera