Kthehu lart

Vajza e Ema Andreas ndez rrjetin, publikon foton e zhveshur krah të dashurit

Vajza e Ema Andreas ndez rrjetin, publikon foton e zhveshur krah të dashurit GazetaExpress

Vajza e aktores shqiptare është një nga femrat e shoëbizit që nuk preferon ta vendosë venden Brenda kornizave. 

Sara Kapo shpesh ndan foto nga më moskokëçarëset. Deri më tani ajo nuk është përfolur për një romancë, por mesa duket e ka një shok mjaft të afërt që e lumturon pamasë. 

Në një prej fotove të publikuara në rrjetet sociale ajo duket me rroba banje dhe në përqafimin e djalit 'misterioz', fytyrën e të cilit ka preferuar mos ta zbulojë.

/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shtator 2018 12:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera