Kthehu lart

Unikkatil jep dy lajme bombastike

Unikkatil jep dy lajme bombastike GazetaExpress

Data 4 Gusht do e sjellë Unikkatilin në një koncert në trojet shqiptare. Data tashmë është konfirmuar nga vetë lideri i TBA përmes një postimi në rrjete sociale.

Me 4 Gusht, reperi i njohur do performojë në Durrës por kjo s’do jetë e vetmja risi!

Mes tjerash, në postimin e bërë, Unikkatil ka paralajmëruar edhe këngë të reja në muajin Korrik.

Një verë plot me angazhime për reperin i cili është aktivizuar si kurrë më parë.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Qershor 2018 20:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera