Kthehu lart

'Unë festoj çdo ditë me ty' Sara lumturon ditën e lindjes së Ledionit

'Unë festoj çdo ditë me ty' Sara lumturon ditën e lindjes së Ledionit GazetaExpress

Moderatori Ledion Liço feston ditëlindjen dhe partnerja e tij Sara është kujdesur që këtë ditë ta bëjë më të bukur me dedikimin kushtuar tij.

‘Gëzuar ditëlindjen për babain fantastik, një partneri akoma dhe më të mirë. Une festoj me ty çdo ditë! Dëshiroj të kaloj gjithë jetën me ty’' -ka shkruar Sara krah një fotoje ku çifti duken më të dashuruar se kurrë më parë. 

Ledioni dhe Sara janë prej vitesh së bashku, kanë një djalë Londonin dhe së shpejti pritet një super ceremoni martesore.

/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 13:30
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera