Kthehu lart

Turi nostalgjik! Publikon foton e hershme me Orindën...

Turi nostalgjik! Publikon foton e hershme me Orindën... GazetaExpress

Ata janë një nga çiftet më të njohura të showbizit dhe së bashku kanë më shumë se 10 vjet.

Verën që lamë pas Turi dhe Orinda e kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë dhe duhen si ditën e parë. 

Këtë herë Turi ka publikuar në rrjete sociale një foto të vjetër ku shfaqet ai dhe Orinda të përqafuar dhe mjaft të qeshur së bashku me një grup miqsh./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 22:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera