"Të lumtura t'iu shoh tërë jetën",Marina përlot me urimin e saj!

Moderatorja Marina Vjollca nuk mund të mos uronte në ditën e gruas dy nga gratë më të rëndësishme në jetën e saj.

GazetaExpress

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me nënën e saj dhe Luanën dhe shkruan: “Te lumtura dua tju shoh tere jeten! Super gratë e mia,”-përfundon urimi i Marinës./Gazeta Express/ 

Të tjera

Lajmet e fundit