Kthehu lart

"Të lumtura t'iu shoh tërë jetën",Marina përlot me urimin e saj!

"Të lumtura t'iu shoh tërë jetën",Marina përlot me urimin e saj! GazetaExpress

Moderatorja Marina Vjollca nuk mund të mos uronte në ditën e gruas dy nga gratë më të rëndësishme në jetën e saj.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me nënën e saj dhe Luanën dhe shkruan: “Te lumtura dua tju shoh tere jeten! Super gratë e mia,”-përfundon urimi i Marinës./Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 17:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera