Kthehu lart

'Të është bërë burri synet?' Emina Cunmulaj i kthen përgjigjen epike Kejvinës

'Të është bërë burri synet?' Emina Cunmulaj i kthen përgjigjen epike Kejvinës GazetaExpress

E ftuar në emisionin ‘Xing’ me Ermal Mamqin ka qenë modelja e njohur Emina Cunmulaj.

Velina, Kejvina Kthella i ka bërë një pyetje mjaft provokuese. ‘A është bërë burri jot syne’ ka pyetur modelja.

Pas të qeshurash Emina i është kthyer në mënyrë fare sportive, se nuk ishte aspak xheloze deh ënse donte mund ta sillte burri, ta zhvishte dhe Kejvina shuante çdo dilemë. 

Kjo përgjigje ka lënë pafjalë Kejvinën./Gazeta Exress/

Credit: @Ermal Mamaqi

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 15 Tetor 2018 19:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera