Kthehu lart

Tayna ua dëshmon edhe këtë herë se është në super formë

Tayna ua dëshmon edhe këtë herë se është në super formë GazetaExpress

Tayna po vazhdon të shijoj suksesin dhe të jetë afër fansave nëpërmjet koncerteve të shumta.

Ndërkohë aktive është edhe në Instagram ku publikon shpesh foto dhe video nga jeta e saj.

Sonte ajo ka publikuar një video duke treguar trupin në super formë.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 20:57
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera