Kthehu lart

Tayna lakohet e tëra për pozën provokuese në lëkurë

Tayna lakohet e tëra për pozën provokuese në lëkurë GazetaExpress

Tayna vjen me shumë stil në materialin 'latex'.

Këngëtarja tani më e njohur për publikun e gjerë, Tayna ka shpërndarë për publikun një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” .

Ajo shihet e veshur me një kostum rozë dhe shumë seksi.

Me këtë postim ajo ka bashkangjitur edhe një mbishkrim: "Sa eshte probabiliteti i thymjes ne midis ne kete foto?" – ka shkruar këngëtarja.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Janar 2019 14:21
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera