Kthehu lart

Sot moderator i njohur, dikur garonte në X Factor (Video)

GazetaExpress

Muzikën e ka ende pasion dhe këtë e tregon përmes këngëve “cover” të cilat i sjell shpesh.

Por Enur Pakashtica, sot njihet si moderator i emisionit për të rinj Wazzup ndërsa dikur kishte marrë pjesë në emisionin e talenteve në Shqipëri Xfactor, shkruan Magazina.al

Me shumë dyshime, juria e X Factor në atë kohë i dha një shans Enurit ku edhe vazhdoj për disa edicione të jetë pjesë e emisionit të talenteve.

Por dihet pse Enuri vazhdoj moderimin dhe jo muzikën për të cilën duket se ka më shumë talent.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 31 Korrik 2017 13:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera