Kthehu lart

Sofia tregon sa seksi është

Sofia tregon sa seksi është GazetaExpress

Ajo është modele e Sports Illustrated

E në fotot e fundit ajo ka treguar se është një “copë e vërtetë”.

Është kjo Sofia Resing e cila bëri bujë në revistën në fjalë në vitin 2016 ku ishte njëra prej modelëve të tyre.

Modelja braziliane ka treguar se është njëra prej femrave më të mira të momentit në treg ku ka bërë edhe një linjë publikimesh ku janë përfshirë edhe vajza të tjera si Tyra Banks dhe Kate Upton.

Princesha e pistave ka treguar se në çdo centimetër është një super modele dhe këtë e bëri sonte në pistat e Miamit. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 23:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera