Kthehu lart

Sinani i nxehur me situatën Kosovë-Serbi: Kurrë Puta mos dalt prej Serbis

Sinani i nxehur me situatën Kosovë-Serbi: Kurrë Puta mos dalt prej Serbis GazetaExpress

Sinan Vllasaliu ka postuar 'selfien' e radhës.

Këngëtari i famshëm Sinan Vllasaliu në një nga postimet e fundit në llogarinë e tij në “Instagram” ka ironizuar me një thënie që menjëherë ka marrë vëmendjen e publikut.

Ai me këtë postim ka nënkuptuar që është shumë i nxehur me situatën Kosovë-Serbi.

Nuk ka ma te mir se serbet bile aq te mir jan sa edhe Anglezet, Amerikant, Gjermant ishin ba shkie veq ju vjen marreeee.. Aaa po edhe lusin zotin kurr Puta mos dalt prej Serbis”- ka shtuar ai në fotografinë e postuar.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Janar 2019 11:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera