Kthehu lart

Sinani ka një ankesë ndaj artistëve: Pse po bëheni 8 njerëz për të bërë një këngë

Sinani ka një ankesë ndaj artistëve: Pse po bëheni 8 njerëz për të bërë një këngë GazetaExpress

Sinan Vllasaliu ishte i ftuar në emisionin “SevenBizz” ku shpalosi shumë të reja rreth tij të cilat nuk janë treguar dëri më tani.

Ai u përgjigj në shumë pyetje të gazetares, por dha edhe një këshillë për të gjithë artistët e skenës muzikore të cilët po këndojnë nga 5-6 këngëtarë në një koncert, shkruan Gazeta Express. 

Gjithashtu, këngëtari ankohet edhe tek bashkëpunimet grupore, ku shumë artistë bëhen bashkë për të sjellë një këngë.

Për të kuptuar se çfarë tha Sinani për ta, ndiqeni videon më poshtë: SEVENBIZZ | Sinan Vllasaliu, ikona e muzikes shqiptare

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 23:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera