Kthehu lart

Sinani e lë Andrrën pa fjalë me surprizën e tij!

Sinani e lë Andrrën pa fjalë me surprizën e tij! GazetaExpress

Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha ka festuar ditën e saj të lindjes.

Veë urimeve të shumta që ka marrë Andrra nuk mund të mos publikonte në rrjete sociale edhe dhuratat e bëra nga Sinani

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një video dhuratën luksoze që i bëri bashkëshorti i saj, Sinani. 

Ai  i ka blerë Andrrsë një buqetë me trëndafila të bardhë dhe gjithashtu një unazë mjaft të bukur.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Prill 2018 20:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera