Sinani dedikim special për dashuritë e tij në këtë 8 Mars!

Në ditën e gruas këngëtari i njohur Sinan Hoxha ka publikuar një dedikim special për dy gratë e rëndësishme të jetës së tij.

GazetaExpress

Ai nuk mund të mos uronte në këtë ditë nënën dhe bashkëshorten e tij Andrrën. “Gëzuar 8 Marsi dy dashuritë e mia,”-përfundon Sinani në rrjete sociale./Gazeta Express/

Të tjera

Lajmet e fundit