Kthehu lart

Sinan Vllasaliu pas shumë kohësh vjen në intervistë, ndiqeni sonte në Sevenbizz

Sinan Vllasaliu pas shumë kohësh vjen në intervistë, ndiqeni sonte në Sevenbizz GazetaExpress

Sonte në Sevenbizz mund të ndiqni:

- Sinan Vllasaliu vjen në një intervistë pas shumë kohësh mungesë, flet për bashkëshorten të cilën po ia publikojnë në mediat rozë dhe shumë të rejat tjera.

- Lindon Berisha tregon për karrierën, sukseset dhe projektet e reja, tregon a do t'i bëjë 'diss' ndokujt, si dhe rikujton babain e tij.

- Më të rejat e showbizzit që karakterizuan javën.

Sevenbizz me Meriton Mjekiqin, sonte nga ora 19:00 në T7. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 15:45
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera