Kthehu lart

Silva Gunbardhi publikon këngën e re (Video)

Silva Gunbardhi publikon këngën e re (Video) GazetaExpress

  Më në fund këngëtarja shqipatre Silva Gunbardhi ka publikuar hitin e saj më të fundit. Kënga mban titullin ‘Lalushe’. 

Tingëllon  pak i çuditshëm ky fiksim i Silvës për ‘lalushët’ pasi një nga këngët e saj që pushtoi gjithë clubet ‘ Të ka lali shpirt’.

“Pas njè pune dy mujore nè montazh sot ju prezantoj me kèngèn e re LALUSHE! Shumè falenderime tè pèrzemèrta super talentit Defri Dervishi i cili besoi dhe investoi nè kètè projekt, faleminderit As recording, Max production, Lorel make up artist ,Joni Peçi! Mè nè fund Lalusheeeee”-shkruan Silva në insatgramin e saj. Kjo këngë vjen si bashkëpunim me Defrin. /Gazeta Express/


Pas njè pune dy mujore nè montazh sot ju prezantoj me kèngèn e re LALUSHE! Shumè falenderime tè pèrzemèrta super talentit Defri Dervishi i cili besoi dhe investoi nè kètè projekt, faleminderit As recording, Max production, Lorel make up artist

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Mars 2017 18:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera