Kthehu lart

Shokon aktori shqiptar, del me tanga në rrugë

Shokon aktori shqiptar, del me tanga në rrugë GazetaExpress

Aktori i njohur i humorit ka habitur me një foto ku shfaqet thuajse nudo.

Eglein Laknori, humoristi i spektaklit '2XL' ka postuar këtë foto teksa pozon në rrugë vetëm më mbathje të cilat i ka kthyer në tanga. 

‘Drejt Europës miq’, shkruan ai krah fotos si për të ironizuar kryesisht gjininë femërorë e cila e ka kuptuar emancipimin duke u zhveshur.

Kjo foto 'hot' e aktorit është shoqëruaur me komente nga ndjekësit e tij. 

/Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Janar 2018 15:30
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera