Kthehu lart

Shikoni ku ja fut dorën Andrra Sinanit (Foto)

Shikoni ku ja fut dorën Andrra Sinanit (Foto) GazetaExpress

Çifti Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë mjaftë të dashur dhe të pëlqyer nga publiku që i ndjek me vëmendje zhvillimet e jetës së tyre në çift

Dhe, derisa ka interes nga masa, media merret edhe me detajet më të imta që mund të bëhen lajm. Çifti i njohur kanë kaluar ditë të bukur pranë detit, nën rrezet e para të këtij janari.

Ata janë kënaqur nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe kjo shihet qartë në këtë foto, shkruan "Kosovarja". Derisa kanë pozuar, Andrra i ka futur duart tek qafa e të shoqit.

Për tu ngrohur, apo? 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 31 Janar 2017 23:17
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera