Kthehu lart

Shfaqet super sexy ish banorja e Big Brother, ju tregon të pasmet bombastike

Shfaqet super sexy ish banorja e Big Brother, ju tregon të pasmet bombastike GazetaExpress

​ Prej kohësh ajo ka qëndruar  larg vëmendjes së medias.

Ish banorja e Big Brother, Armela Hyseni, e njohur ndër të tjera dhe për ndërhyrjet e saj estetike ka postuar në Instagramin e saj një foto mjaft tunduese. E veshur me bikini dhe fokusi i gjithë në të pasmet e saj shpërthyese.

Prej kohësh ajo nukkishte postuar foto kaq sensuale.

Dhe qëllimi i kësaj foto është të  shuajë dilemën e saj nëse duhet ti zgjatë flokët apo t’i presë sërish.

Ndërkohë Armela u shpreh gjatë në media se do të shfaqej në ekran më shpejt nga sa mendonin të gjithë. Por koha kaloi dhe askush nuk morri vesh asgjë për ish banoren. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 11:31
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera