Kthehu lart

Shfaqet bukuroshja e kolme, tregon gjoksin gjigant

Shfaqet bukuroshja e kolme, tregon gjoksin gjigant GazetaExpress

Chloe Goodman është dukur tepër e nxehtë në bikine rosë derisa po pushon bashkë me motrat e sak Amelia dhe Lauryn në Dubai

Ajo ka treguar asetet e saj të kolme në bikine, kurse është në pushime bashkë me motrat e saj që me vete kanë marrë edhe të dashurit.

Por, ajo që nuk ka zhgënjyer është Chloe Goodman e cila ka bërë foto para hotelit “FIVE Palm Jumeirah Hotel”.

Ish ylli i “Ex On the Beach”, edhe një herë ka treguar pse është femra më seksi në botë. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 18:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera