Kthehu lart

Sherr mes mikeshave...Komenti i Rezarta Shkurtës i hedh poshtë dyshimet

Sherr mes mikeshave...Komenti i Rezarta Shkurtës  i hedh poshtë dyshimet GazetaExpress

​ U përfol se dy mikeshat e ngushta Zaimina Vasjari dhe Rezarta Shkurta i kishin shkëputur të gjitha raportet me njëra-tjetrën.

Por veprimi i fundit i Rezartës ka hedhur poshtë të gjitha dyshimet.

Në postimin e bërë nga Zai me vogëlushen e saj nuk ka munguar një koment mjaft i ngrohtë i Rezartës.

“Goca ime e vogël”,- ka shkruar Rezarta ndërsa Zaimina i ka kthyer si përgjigje disa puthje.

Ky reagim ka shuar më në fund të gjitha dyshimet e të gjithëve. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 15:58
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera