Kthehu lart

Sheila Haxhiraj provokon me fustanin e tejdukshëm, shfaq çdo pjesë të trupit

Sheila Haxhiraj provokon me fustanin e tejdukshëm, shfaq çdo pjesë të trupit GazetaExpress

Këngëtarja nga Shqipëria, Sheila Haxhiraj ka postuar disa fotografi provokuese në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo këtë herë është shfaqur më ndryshe se herëve të kaluara.

Me një fustan të shkurtër e të tejdukshëm, Sheila ka treguar pothuajse çdo pjesë të trupit të saj sa të bukur aq edhe provokuese.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 03:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera