Kthehu lart

Sfida e '10 vjetëve', interneti dhe kreativiteti i tyre me krahasimet e të famshmëve tanë

Sfida e '10 vjetëve', interneti dhe kreativiteti i tyre me krahasimet e të famshmëve tanë GazetaExpress

Interneti ka pasur një javë vërtetë kreative dhe të hareshme me sfidën që ka pushtuar rrjetet sociale .

Nëpër shumë faqe shqiptare është shfrytëzuar sfida "10 years challenge" për të bërë krahasime të të famshmëve tanë me personazhe të njohur të huaj, shkruan Gazeta Express.

Naim Abazi dhe prezantuesi Labinot Gashi janë krahasuar me lojëtarët e Barcelonës, Iniesta e Messi: 

Mozzik në dhjetë vjetë do të bëhet si personazhi i njohur nga filmat e festave, Home Alone: 

Ndërsa Zayn Malik është krahasuar me prezantuesin e njohur, Meriton Mjekiqin.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Janar 2019 16:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera