Kthehu lart

Sevenbizz sonte sjell Leze Qenën, Danin dhe 'Read' - djalin që i bëri 'diss' S4MM-it

Sevenbizz sonte sjell Leze Qenën, Danin dhe 'Read' - djalin që i bëri 'diss' S4MM-it GazetaExpress

Sonte në Sevenbizz mund të ndiqni:

- Leze Qena tregon për herë të parë se si erdhi ideja për ‘Lulja n’saksi’; 

- Dani flet për më të rejat në jetën e tij dhe në muzikë; 

- Readi, reperi që i ka bërë ‘diss’ S4MM-it.

Sevenbizz me Meriton Mjekiqin, sonte nga ora 19:00 në T7.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Janar 2019 11:50
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera