Kthehu lart

Sevenbizz sonte me mysafirë dhe materiale të veçanta

Sevenbizz sonte me mysafirë dhe materiale të veçanta GazetaExpress

Sonte në Sevenbizz mund të ndiqni:

- Milaim Zeka 'pa dorëza' flet për estradën dhe politikanët

- Dua Lipa dhe rruga e saj drejt suksesit dhe fitores së çmimeve Grammy

- Lajmet e showbizzit që karakterizuan fundjavën

Sevenbizz me Meriton Mjekiqin sonte nga ora 19:00 në T7.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 17:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera