Sëmuret Vildania

Bukuroshja gjoksmadhe Vildane Zeneli nuk i ka punët mirë me shëndet

GazetaExpress

Fotomodelja Vildane Zeneli, nuk i ka punët mirë më shëndet dhe arsyeja duket se është qyteti i Neë Yorkut.

Bukuroshja shihet vazhdimisht nëpër pushime të ndryshme nëpër vendet ekzotike dhe bregdetare dhe klima e qytetit të Neë Yorkut nuk po i bën mirë.

Si duket ajo është ftohur nga klima njujorkeze dhe bukuroshja publikisht ka thënë se është sëmurë nga kjo klimë.

“Jam sëmurë! E urrej motin e NYC! Jam e lodhur nga të ftohtit dhe sëmundja! Kam nevojë për diell! “, ka shkruar ajo në këtë postim.

Në këtë formë Vildania sikur dëshiron të largohet nga Neë Yorku për ndonjë vend me të nxehtë amerikan. /GazetaExpress/ 

Të tjera

Lajmet e fundit