Kthehu lart

Sabriu dhe Rozana fitojnë çmimin e publikut në “Dance With Me”

Sabriu dhe Rozana fitojnë çmimin e publikut në “Dance With Me” GazetaExpress

Publiku ka preferuar këtë çift si të preferuarin e tij. Një tjetër çmim i rëndësishëm në këtë spektakël ishte edhe çmimi i dhënë nga “Albtelecom”, i cili u fitua nga Olta Boka dhe Devis Muka.

Ky ishte edicioni i parë i këtij spektakli, një pantentë e Endemol me regjisore Vera Grabocka, i cili filloi më 29 shtator në televizionin Klan.

Koreografi i spektaklit ishte Albi Nako, kurse skenograf Gaetano Castelli.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Dhjetor 2014 01:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera