Kthehu lart

Sa shumë ka ndryshuar Dua me stilin e ri

Sa shumë ka ndryshuar Dua me stilin e ri GazetaExpress

Këngëtaret me famë botërore zakonisht kanë dëshirë të madhe që të eksperimentojnë me dukjen e tyre

Kështu ka bërë edhe Dua Lipa, pasi që në paraqitjen e saj të fundit, këngëtarja kosovare ka ndryshuar shumë në pamjen e saj.

Ajo është paraqitur me një fustan të shkurtër ku paraqet këmbët e saj super seksi dhe të gjata.

Këngëtarja, e cila kohëve të fundit është në një turne në Azi, e ka bërë këtë në fotot e fundit por stili i ri e bën që ajo të duket shumë me natyrale në paraqitjen e saj. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 20:47
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera