Kthehu lart

Sa seksi! Kalendari i Kelly Brook do t'jua hijeshojë vitin 2019

Sa seksi! Kalendari i Kelly Brook do t'jua hijeshojë vitin 2019 GazetaExpress

​Javë më parë paralajmëruam se viti i ardhshëm do të jetë mjaft i këndëshëm - të paktën për të gjithë ata që janë admirues të seksbombës britanike, Kelly Brook.

Raportuam se si modelja dhe aktorja e njohur ka përgatitur një kalendar fantastik për vitin 2019, me fotografi mahnitëse, ku ka shfaqur trupin e saj joshës, sidomos gjoksin gjigant.

Publikuam vetëm disa fotografi që do të jenë pjesë e këtij kalendari të nxehtë, që do t'i frymëzojë çdo ditë admiruesit e bukuroshes angleze.

Tani, janë bërë publike të gjitha fotografitë që janë pjesë e kalendarit të Kellyt, të cilat do t'jua heqin të gjitha dyshimet nëse ai ia vlen të blihet.
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 24 Shtator 2018 19:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera