Kthehu lart

Ryva zgjedh të këndojë për 8 Mars

Ryva zgjedh të këndojë për 8 Mars GazetaExpress

Këngëtarja Ryva Kajtazi ka zgjedhur që të kërcejë dhe këndojë për fetën e tetë marsi

S’paku kështu duket ajo në një foto që ka postuar nëpër rrjetet sociale ku Ryvën e shohim duke e “rexhë” atmosferën në një vend që duket sikurse një sallë sporti.

Por, në këtë event këngëtarja, e cila tash është edhe nënë e një fëmije, ka kënduar jo për meshkujt por për gratë.

“Boll luajte” është kënga e fundit e Ryvës të cilën ajo e solli para dy muajve por që nuk ka arritur ende të këtë më shumë se 100 mij klikime në youtube. /GazetaExpress/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 20:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera