Kthehu lart

Rudina zbuloi këtë detaj nga shtatzënia e saj që askush nuk e dinte

Rudina zbuloi këtë detaj nga shtatzënia e saj që askush nuk e dinte GazetaExpress

Është një nga moderatoret më të dashura dhe gjatë emisionit të saj, Rudina Magjistari tregon edhe copëza nga jeta e saj private.

Në një prej emisioneve të saj ku ishte e ftuar nutricionistja Diola Baftiu, e cila u shpreh rreth shtatzënisë dhe ardhjes në jetë të vajzës së saj të tretë, Rudina rrëfeu një detaj nga shtatzënia e saj që nuk dihej më parë. 

Ajo u shpreh se në castin kur po i vinin dhimbjet e lindjes ajo ka kërkuar që të shkonte në një salon bukurie për të krehur flokët./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shtator 2018 17:53
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera