Kthehu lart

Rudina Dembacaj bën gjestin prekës për të voglën e saj

Rudina Dembacaj bën gjestin prekës për të voglën e saj GazetaExpress

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka publikuar në rrjete sociale një video ku ka treguar se ka realizuar një tatuazh të veçantë.

Tatuazhi është dedikim për vogëlushen e saj. Ajo ka shkruar emrin “Viktoria” në një pjesë të dorës. Aktualisht Rudina drejton emisionin në Ora News, “Mos i fol shoferit”./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 09 Nentor 2018 19:32
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera