Kthehu lart

Ronela Hajati kthehet në Kënga Magjike

Ronela Hajati kthehet në Kënga Magjike GazetaExpress

Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar në rrjete sociale disa Instastories ku ka treguar se së këtë të dielë do të sjellë projektin e saj më të fundit muzikor.

“Vuj” titullohet kënga me të cilën Ronela do të prezantohet në festivalin e 20-të të Kënga Magjike. 

Nuk është hera e parë që Ronela merr pjesë në këtë festival, duke sjellë gjithnjë performance mjaft ritmike. Mbetet për t’u parë si do të preazntohet këtë herë Hajati./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Nentor 2018 19:05
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera