Kthehu lart

Robert Berisha përfundon te doktori (Foto)

Robert Berisha përfundon te doktori (Foto) GazetaExpress

Këngëtari Robert Berisha është ndër ata meshkuj që kujdesen shumë për vetën, për pamjen e jashtme, linjën trupore dhe stilin

Roberti është i kujdesëm edhe ndaj dhëmbëve dhe bënë vizita rutinore te stomatologu.

Edhe sot ai ka shkuar për ta parë gjendjen e dhëmbëve, që estetikisht i duken bukur dhe tamam për buzëqeshje me gojë hapur, shkruan "Kosovarja".

Berisha ja ka bërë një reklamë stomatologut të tij duke e postuar në Insta Story.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 31 Janar 2017 23:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera