Kthehu lart

Robert Berisha fillon xhirimet për bashkëpunimin me artistët e njohur

Robert Berisha fillon xhirimet për bashkëpunimin  me artistët e njohur GazetaExpress

Kanë filluar xhirimet për këngën e Robertit me Eneda Tarifa dhe Kastro Zizo.

Këto ditë është zbuluar se këngëtari Robert Berisha po sjell një këngë bashkë me artistët nga Shqipëria.

Bëhet fjalë për këngëtarët Eneda Tarifa e Kastro Zizo, ndërsa për këtë kënga kanë filluar sot edhe xhirimet e videoklipit, shkruan Gazeta Express.

Është vetë Roberti ai i cili ka treguar përmes në postimi në profilin e tij në rrjetin social Instagram, ndërsa kënga pritet të dalë shumë shpejtë./Gazeta Express 

 
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Shtator 2018 18:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera