Kthehu lart

Robert Berisha: Familja është gjithçka

Robert Berisha: Familja është gjithçka GazetaExpress

Këngëtari i njohur Robert Berisha është një emër mjaft i ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ai vendosë të ndajë me fansat ndonjë fotografi nga jeta e përditshme apo aktivitetet e tij të ndryshme muzikore.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi shumë të veçantë në rrjetin social Instagram.

Këngëtari shfaqet i veshur me një bluzë të bardhë, në të cilën është e printuar një fotografi familjare e tij, Norës dhe vajzës së tyre të vogël, Renesë.

 “Familja nuk është një gjë e rëndësishme, është gjithçka”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë, duke iu referuar dashurisë që ka për familjen.

I njëjti pritet që shumë shpejt të sjellë projektet e reja.

Family is not an Important thing, It is Everything ❤️
A post shared by -Renee-Nora-Robert-®️ (@robertberishaofficial) on
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 05:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera