Kthehu lart

Riktheht vrullshëm Rike Roçi, hap rrobdishanin dhe tregon 'bombat'

Riktheht vrullshëm Rike Roçi, hap rrobdishanin dhe tregon 'bombat' GazetaExpress

Riktheht fuqishëm super sexy, Rike Roçi. 

Pas një periudhe të gjatë larg vëmendjes së medias rozë, ish banorja e Big Brother 7 ka ndezur rrjetin. 

Ajo ka publikuar një foto super sensuale nga një qendër relaksi. Bukuroshja shqiptare ka hapur me stil rrobdëshanin e saj duke vene në pah armët e saj më të fuqishme. 

Ajo mbetet një nga vajzat shqiptare që ‘s’ka të sharë’ dhe për më tepër është shumë natyrale.  Rikja është një nga tifozet e zjarrta të futbollit, por skuadra e zemrës është kombëtarja shqiptare. 

Prani e saj në stadiumin në Francë gjatë Euro 2016 ka bërë të gjithë të flasin për të. Dhe veç bukurisë së saj ajo që tërhiqte vëmendje ishte gjoksi bombastik i ekspozuar enkas për të turbulluar. /Gazeta Express/ 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Janar 2018 13:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera